Vahva programm nii laste sünnipäevaks, meeskonna koolitusteks kui ka muudeks sündmusteks.

Viikingite külla saabudes võtab teid vastu viikingite pealik, kes tutvustab muistseid relvasid ja erinevaid muinasaegseid esemeid ning riideid. Räägitakse erinevaid lugusid muistsest ajast, kui meie esiisad olid vaprad meresõitjad ja Läänemere isandad. Retkele minnes saate endale riided ja kiivrid, mis peaks retkel teile abiks olema.

Seejärel lähete ehtsasse viikingite laeva koos oma sõprade ja tuttavatega, kehastades endid ehtsateks vallutajateks, haarate aerud, et võtta suund aardejahile. Osalema peab vähemalt 4 inimest.

Viikingid on ammustest aegadest tuntud meresõitjad ja vallutajad. Viikingite küla taastab selle ammuse traditsiooni ning alates maikuust (olenevalt ilmaoludest) on Sul võimalus ehtsa viikingi kombel sõita mööda Pirita jõge ja osaleda rohkem kui tunniajalisel laevaretkel. Viikingite laevas oled just Sina see, kelle käes on aerud ja Sinust sõltub, kui kaugele jõuad aerutada. Kui Sul on tugev meeskond ja kogenud träälid, siis Sulle antud aaretekaardi järgi sõudes jõuad aardekirstuni, millest leiad kindlasti midagi läikivat. Leitud aarde peab meeskond sõbralikult ära jagama ja kaardilugeja ehk kirjaoskaja peab saama vanade seaduste kohaselt topelt rohkem kui teised.

Viikingiretke juhina tuleb kaasa laeva pealik, kes on tavaliselt ise tüürimees ja kelle käed on meretööst või tapriga raiumisest parkunud.  Pealikuga retkele minna on kindel tunne, ta juhendab teid sõudmisel ja aarde leidmisel, sest päris viikingite laevaga sõitmine pole just niisama lihtne.


Hind koos laevakapteniga on 150€, kliendikaardiga 135 € (programmi aeg 1h 45 min)

Laev mahutab kuni 10 täiskasvanut või kuni 13 last.

Laev ei liigu paigast kui pole mehitatud vähemalt nelja trääliga (aerutajaga)

Selle programmi raames on võimalik pikniku jaoks kasutada katusealust, kus saab istuda kuni 20 inimest. Seega olete halva ilma korral kaitstud vihma eest. Pikniku jaoks nõud ja muud abivahendid peavad olema kaasa võetud programmi tellijal endal. Katusealuse kasutus kuni 3h 17€, kliendikaardiga 15€..ning 2.5€/in ja kliendikaardiga 2€

Elektri võimalus olemas, vett saab taverna peamajast. Grilli rentimine ja muude tarvikute rent vastavalt hinnakirjale.