Viikingite küla CashBack kliendikaart

  • See on tasuta
  • Annab erinevaid soodustusi (Viikingite külas kuni 13%). Lisaks kuni 2% CashBack’i (raha tagasi) ja Shoping Pointe (punkte), mida saab uuesti kasutada eripakkumistel (dealidel) allahindlusteks. Üks punkt annab uuesti viis kuni kümme eurot allahindlust järgmiste eripakkumiste (dealide) lunastamisel.

Rohkem infot:

VIIKINGITE KÜLA kasutab rahvusvahelist Cashback World kliendikaarti!

Viikingite Küla kasutab alates 2013 aastast CRM (Costumer-Relationship-Management) programmi ja kliendikaardi süsteemi „Cashback World”.

Cashback World kliendikaardiga saab kaardiomanik igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele mõeldud eripakkumiste ehk „Dealide” soetamiseks. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi ja raha tagasi praeguseks kuni 47 riigis ja rohkem kui 300 000 erinevas müügikohas. Cashback kaardi boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted – igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja, samuti tuhanded internetipoed nagu Ebay, Aliexpress, Booking.com, Hotels.com jne.  Eestis olevaid teisi partnerettevõtteid, kus saad kliendikaarti kasutada vaata siit

Cashback World-i kliendikaardi süsteem on saanud maailma suurimaks ristkasutusega kliendikaardi süsteemiks.

Viikingite Küla Cashback kliendikaardi eelised:

  • Parimad hinnad Viikingite Külas
  • Annab soodustusi ja raha tagasi enam kui 560-s erinevas ettevõttes üle Eesti
  • Kehtib universaalse sooduskaardina 47 riigis enam kui 300 000 müügikohas

Kui palju saab säästa Viikingite külas?

  • Kuni 13% soodsamad hinnad
  • 2% Cashback raha tagasi Teie pangakontole
  • 1.5 eest Shopping Point sooduspunkte

Cashback tähendab, et ostes näiteks 100 EUR eest siis kantakse 2 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point – väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Viikingite külast 100 EUR’i eest, saate 1,5 SP punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi ehk „Deale”. Pakkumisi saab vaadata https://www.lyoness.com/ee/search/partner  lehel või „Cashback App” mobiili äpis.  Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot!

Kuidas ma saan tasuta Viikingite Küla kliendikaardi ?

  • Vajuta QR-koodi peale ja täida ankeet
  • Kui Teil on Cashback World-i kliendikaart saadud eelnevalt mõnest teisest ettevõttest ja see siiani toimib, siis me ei saa väljastada Teile meie Viikingite küla kliendikaarti! Sellisel juhul anname Teile sellest teada.

Cashback kaardi ültingimused leiad siit ja privaatsuspoliitika siit.

Lae alla mobiilirakendus siit:

Korduvad klientide küsimused:

K: Kui palju uus kliendikaart maksab?

V: Kliendikaart on nüüd ja edaspidi Teile tasuta!

K: Kas pean soodustuse saamiseks kaarti kaasas kandma?

V: Ei pea. Kui olete ennast kliendiks registreerunud, siis soovitame  koheselt laadida ka äppi oma nutitelefoni. Pärast seda saate kliendikaarti esitada oma telefonist, milles leiduv ribakood sobib skanneerimiseks. Samuti piisab ka sellest, et ütlete klienditeenindajale oma telefoninumbri.

K: Kas saan Viikingite Küla Cashback kaardiga osta ka sellistest suurtest internetipoodidest nagu Aliexpress, Ebay ja Booking.com?

V: Jah! Kui olete kaardi meil vormistanud ja oma sisselogimise andmed saanud, siis logite  sisse oma kontole, valite sealt soovitud partnerettevõtte ja klikite selle peale, edasi sisenete automaatselt selle partnerettevõtte kodulehele ja saategi tehtavalt ostult raha tagasi ja lisaks Shoping pointe. Pärast ostu näed kõiki enda registreeritud oste, oma enda süsteemist.

K: Mul on juba Cashback kaart teisest ettevõttest, kas see kehtib Viikingite Külas?

V: Kehtib küll. Piisab, kui esitate kaardi kassas klienditeenindajale. Soovitame lisada olemasolev kaart ka meie püsikliendibaasi, see võimaldab saada Viikingite külast ainult püsiklientidele mõeldud pakkumisi. Vormistamiseks andke palun märku klienditeenindajale.

K: Kuidas ma leian teisi Cashback World sooduskaardiga liitunuid müügikohtasid?

V: Kõige lihtsam on tõmmata oma nutitelefoni kliendikaardi aplikatsioon ‘Cashback App’, kus on näha kõik läheduses asuvad ettevõtted, saate neid vastavalt soovile filtreerida ja lugeda lisainfot. Arvutis saate näha kõiki partnerettevõtteid ning neid filtreerida siit 
Kui märkad Cashback logo ettevõtte uksel või letil, näita alati ette oma Viikingite Küla Cashback kaart!

K: Kust ma saaksin rohkem infot?

V: Võite helistada Viikingite külla Tel. 56 642 528 või saata kiri oma küsimustega info@viikingitekyla.ee