Viikingite küla on avatud iga päev!

Kuningate maja

See maja sobib nõudlikumatele klientidele. Eriti soovitame seda pruutpaaridele, väiksemale sõpruskonnale ja väliskülalistele.

Kuningate maja asub Taverna peamajast umbes 100 m kaugusel metsa sees. Maja on piiratud eraldi aiaga, sest Kuningad tahavad ikka privaatsust. Kuningate  territooriumile jääb eraldi grillimise katusealune, kus istumiseks on ehitatud „pepu mõõdupuu“. Grillimise tarbeks söed ja muud riistad tuleks endal kaasa võtta. Kui midagi ununeb, siis  väikese tasu eest, võib Taverna peamajast vajalikke asju rentida või osta.  Kuningate maja ees ja taga on katusealused terrassid koos laua ja pinkidega, kus saab värsket õhku hingata ja linnulaulu kuulata.

Kuningate maja taga hoovis on meil vägev põrgukatel (kümblustünn), mis on erinevat värvi valgustuse ja mullisüsteemiga. Kui kuningatel on vähegi hõbedat, siis soovitame kindlasti tellida eraldi kümblustünni kütmise, mille kütame külaliste saabumise ajaks 38 kraadini. Soe ja pulbitsev kümblustünn käib ikka mõnusa puhkuse või sauna juurde.  Suvel palava ilmaga võime hoopis jaheda vee vanni lasta.

Kuningate majas on kolm eraldi sissepääsuga tuba.

Kokku on magamiskohti 7.

Tuba Nr 1. See koda on kõige luksuslikum. Seal on suur kaheinimese voodi, oma saun, kamin, külmkapp, muusikakeskus, TV, duss/wc ja veekeetja. Lisaks suurele voodile on võimalik tekitada ühele suuremale või kahele väiksemale lapsele lisavoodi.

Tuba Nr 2. Toas on suur kaheinimese voodi, TV, muusikakeskus, veekeetja, duss/wc ja on võimalik tekitada ühele suuremale või kahele väiksemale lapsele lisavoodi.

Tuba Nr 3. Toas on 1 kaheinimese voodi ja 1 üheinimese voodi, TV, muusikakeskus, veekeetja ja duss/wc.


Hinnad:

Tuba 1
2in – 70€, kliendikaardiga 65€,
lisavoodi lapsele ­­­+ 20€

Tuba 2 ja 3
1in –40€, kliendikaardiga 35€,
2in – 60€, kliendikaardiga 55€,
3in – 77€, kliendikaardiga 70€

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

2021-05-03T19:25:03+03:00