See maja sobib nõudlikumatele klientidele. Eriti soovitame seda pruutpaaridele, väiksemale sõpruskonnale ja väliskülalistele.

Kuningate maja asub Taverna peamajast umbes 100 m kaugusel metsa sees. Maja on piiratud eraldi aiaga, sest Kuningad tahavad ikka privaatsust. Kuningate  territooriumile jääb eraldi grillimise katusealune, kus istumiseks on ehitatud „pepu mõõdupuu“. Grillimise tarbeks söed ja muud riistad tuleks endal kaasa võtta. Kui midagi ununeb, siis  väikese tasu eest, võib Taverna peamajast vajalikke asju rentida või osta.  Kuningate maja ees ja taga on katusealused terrassid koos laua ja pinkidega, kus saab värsket õhku hingata ja linnulaulu kuulata.

Kuningate majas on kolm eraldi sissepääsuga tuba.

Kokku on magamiskohti 7.

Tuba Nr 1. See koda on kõige luksuslikum. Seal on suur kaheinimese voodi, oma saun, kamin, külmkapp, muusikakeskus, TV, duss/wc ja veekeetja. Lisaks suurele voodile on võimalik tekitada ühele suuremale või kahele väiksemale lapsele lisavoodi.

Tuba Nr 2. Toas on suur kaheinimese voodi, TV, muusikakeskus, veekeetja, duss/wc ja on võimalik tekitada ühele suuremale või kahele väiksemale lapsele lisavoodi.

Tuba Nr 3. Toas on 1 kaheinimese voodi ja 1 üheinimese voodi, TV, muusikakeskus, veekeetja ja duss/wc.


Hinnad:

Tuba 1
110€, kliendikaardiga 100,
lisavoodi lapsele ­­­+ 20€

Tuba 2
1in –65, kliendikaardiga 55,
2in – 85€, kliendikaardiga 75,

Tuba 3

1in – 65€, kliendikaardiga 55€

2in – 85€, kliendikaardiga 75€

3in – 100€, kliendikaardiga 95€

Hinnad ei sisalda käibemaksu.