„Kadakasauna maja“ asub peamajast eemal (-100 m) metsa sees, kus seltskond saab omaette rahulikult loodust ja olemist nautida. Kadakasauna majas on eesruum, mis mahutab 14 inimest ning teisel korrusel on magamiskohad 10le inimesele. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest ja kuna lava osad seinad ja lagi on tehtud kadakast, siis lõhnab seal mõnusalt magusa kadaka puu järele.

Eesruumi  seina sisse on peidetud  muusikakeskus, mis mängib CD-d ja USB-d. Lisaks on seal kraanikauss koos veekeetjaga, kus saab vajadusel teha toidu grillimiseks ettevalmistusi.  Maja taga katuse all on terrass koos laua ja pinkidega, kus pärast lavalt tulekut või niisama mõnusa ilmaga on hea värsket õhku hingata ja linnulaulu kuulata. Samuti on maja kõrval grillimise võimalus. Selle tarbeks söed ja riistad tuleks endal kaasa võtta. Kui midagi peaks siiski ununema, siis  väikese tasu eest, võib Taverna peamajast vajalikke asju rentida või osta.

Kadakasauna terrassi kõrval on meil vägev kümblustünn, mis on valgustuse ja mullisüsteemiga. Kui vähegi pikemalt plaan saunamõnusid nautida, siis soovitame kindlasti tellida eraldi kümblustünni kütmise. Soojas ja  pulbitsevas kümblustünnis istuda, pärast leilivõtmist, on väga mõnus!

Kui pidu läheb pikaks, siis ei ole mõtet hakata koju sõitma.  Kadakasuna maja II korrusel on  4 tuba kus on kokku 10le inimesele asemed tehtud. Seal on mõnus veeta ülejäänud öö, et järgmise päeva hommikul värske peaga koduteed alustada.


Kadakasauna I korruse koos eesruumiga kuni 15 in, rent 270€, kliendikaardiga 250€

Teise korruse magamistubade rent koos I korruse sauna ja eesruumiga kuni 10 in, rent 370€, kliendikaardiga 345€

Ruumid on kliendi käsutuses alates kell 15:00 kuni järgmise päeva kella 12:00ni

P-N rendime Kadakasauna ka tunni kauppa, erihind 40€/h, kliendikaardiga 36€/h, miinimum on 3 tundi.

Kümblustünn 99€, kliendikaardiga 89€

P.S Sauna kütame kliendi poolt etteantud ajaks 90-100 kraadini ja peale seda on saun veel vähemalt neli tundi sellisel temperatuuril.

Hinnad ei sisalda käibemaksu