Kadakasauna maja asub peamajast eemal (ca100 m) metsa sees, kus eraldi seltskond saab rahulikult loodust ja olemist nautida. Kadakasauna majas on eesruum mis mahutab 14 inimest, ning teisel korrusel on magamiskohad 10-le inimesele. Saunalavale mahub korraga 4-5 inimest ja ruum lõhnab mõnusalt magusa kadakapuu järele. Sauna kütame kokkulepitud ajaks 90-100 kraadini ja peale seda on saun veel vähemalt neli tundi sellisel temperatuuril.

Eesruumi  seina sisse on peidetud  muusikakeskus, mis mängib CD-d ja USB-d. Ruumis on kraanikauss koos veekeetjaga, kus saab vajadusel teha toidu grillimiseks ettevalmistusi.  Maja taga on katusealune terrass koos laua ja pinkidega, kus pärast lavalt tulekut või mõnusa ilmaga on hea värsket õhku hingata ja linnulaulu kuulata.

Saunamaja taga on meil kümblustünn nagu põrgukatel, mis on erinevat värvi valgustuse ja vahva mullisüsteemiga. Pikema saunaürituse juurde soovitame kindlasti tellida kümblustünni kütmise. Külmal ajal on väga mõnus soojas ja pulbitsevas kümblustünnis istuda. Kümblustünn köetakse külaliste saabumise ajaks 38 kraadini.

Suvel palava ilmaga võime ka külma vee tünni lasta, siis on hind soodsam.

Maja kõrval on grillimise võimalus. Grilli tarbeks söed ja riistad tuleks või on lubatud endal kaasa võtta. Kui midagi peaks siiski ununema, siis  väikese tasu eest, võib Taverna peamajast vajalikke asju rentida või osta.

Kui pidu läheb pikaks, siis ei ole mõtet hakata koju sõitma.  Kadakasuna maja teisel korrusel on  4 tuba ja üks lakapealne, kuhu saab redeliga. Teisel korrusel on lisaks eraldi duširuum. Kadakasaunas on asemed tehtud kokku 10-le inimesele. Seal on mõnus veeta ülejäänud öö, et järgmise päeva hommikul värske peaga koduteed alustada.


Kadakasauna I korruse koos eesruumiga kuni 15 in,  rent  270€, kliendikaardiga 250€   24h

Teise korruse magamistubade rent kuni 10 in koos esimese korruse sauna ja eesruumiga , rent 370€, kliendikaardiga 345€ 24h

Kümblustünni kasutamine on 99€, kliendikaardiga 89€

Hinnad ei sisalda käibemaksu.