Sõdalaste saal mahutab kuni 40 inimest. Sõdalaste saalil on eraldi sissepääsud, mis tagab eraldatuse teistest külalistest. Suvel avanevad saali suured uksed otse küla hoovi ja see loob eriti õhulise ja avara tunde. Sõdalaste saalis on vahva kamin, kuhu saab kliendi soovil lõkke süüdata.

Seminaride pidamiseks on see ideaalne ruum, sest on võimalik lülitada sisse lisavalgustus ja paigutada laudu vastavalt kasutaja soovile.  Seina sisse on peidetud  muusikakeskus, mis mängib CD-d ja USB-d.

Sõdalaste saal sobib hästi ka väiksemate pulmade ja sünnipäevade  pidamiseks.  Sõdalaste saali juures on ka soome saun, mida saab soodsa hinna eest (40 eurot /h, min 3 tundi) juurde rentida.

Suuremate pidude ajal, kui Suur saal on rahvast täis, kasutatakse Sõdalaste saali tihti buffet-laua serveerimiseks või tehakse siia tantsuruum koos suurema bändi lavaga. Jutuvestjatele, kes ei taha väga lärmakas saalis koos tantsu- ja lauluhuvilistega olla, on olemas eraldatud Pealike tuba, kuhu mahub istuma kuni 10 inimest.


Eraldi tasu eest on võimalik saali dekoreerida vastavalt teie soovile (kased, kuused, küünlad, loomanahad, käbide ja sammalde seaded jne.

„Sõdalaste saali“ rendi kohta seminari pidamiseks, küsige eraldi pakkumist!  Saame kindlasti kokkuleppele.

Lahtioleku aegadel on toitude tellimisel ruumide rent kuni 4 tundi TASUTA!! Vaata grupimenüüd siit 

Vastavalt ürituse olemusele teeme hinnapakkumise. Hinnad ei sisalda käibemaksu!