Meie taverna Suures saalis on ruumi pidutseda kuni 84-l inimesel.  Saalis on väikene lavanurgake, kus saavad muusikud pilli mängida või DJ-d  plaati keerutada. Saali saab mahutada isegi kuni 140 inimest, siis ei jää aga ruumi enam pillimeestele ja tantsuhuvilistele.

Saalis on vägev maakividest ahi, mille peal asub pealiku leso. Ahju valvab tammisest puust nikerdatud vanapagan. Kui külaliste seas on lapsi, siis see on üks lemmikutest kohtadest kus põngerjatele meeldib lesida. Kliendi soovi korral teeme kaminasse ka tule. Saalis on eraldi muusikakeskus, mis mängib teie poolt kaasavõetud muusikat nii CD, kui USB.

Suurt saali saab kasutada koos majutusega. Magamistoad asuvad maja teisel korrusel ja ühtekokku mahutame Taverna peamajja ööbima kuni 40 inimest, toad on kõik erinevad ja eelnevalt saab seltskonna tubade vahel ära jagada. Lisaks on võimalik eraldi tasu eest külalisi majutada erinevatesse metsamajakestesse, kus on veelgi rohkem privaatsust! Kokku saab majutada Viikingite külla seega rohkem kui 90  inimest!

Ideaalne koht  pulmade, juubelite ja asutuste tähtpäevade pidamiseks.


Suure saali rendi kohta seminari pidamiseks, küsige eraldi pakkumist!  Saame kindlasti kokkuleppele.

Lahtioleku aegadel on toitude tellimisel ruumide rent kuni 4 tundi TASUTA!! Vaata grupimenüüd siit 

Vastavalt ürituse olemusele teeme hinnapakkumise. Hinnad ei sisalda käibemaksu!

KLIENDIKAART ANNAB HINDADELT SOODUSTUSE   – 10% !!!                 

Lisaks 2% raha tagasi teie kontole ja ostupunkte  1.5% summast.

Korraldades privaatset suurüritust Taverna tagamajas saab lisaks Suurele saalile võtta kasutusse veel Taverna vahesaali, mis mahutab 25 inimest ja Sõdalaste saali, kuhu mahub veel 40 inimest. Kokku saab seega mahutada istuma 150 inimest. Neile saab pakkuda täielikku eraldatust taverna teistest külastajatest. Saalidesse viib eraldi sissepääs ning ka sisehoov maja taga on vaid Teie kasutada.

Eraldi tasu eest on võimalik suurt saali dekoreerida vastavalt teie soovile (kased, kuused, küünlad, loomanahad, käbide ja sammalde seaded jne.