VIIKINGITE KÜLA TREENINGLAAGER –  TULE VEEDA PÄEV VIIKINGINA

Viikingite küla kutsub Sind ja Sinu pere osalema treeninglaagris. Terve päeva jooksul teeme tegevusi, mis valmistavad Sind ette saama tõeliseks viikingiks! Päevalaager on mõeldud kogu perele, kui aga lapsevanematel pole võimalik osaleda, ootame ilma täiskasvanu järelvalveta lapsi alates 7 eluaastast. Kindlasti ootame treeningpäevale osalema ka tüdrukuid – vanasti olid vaprad viikingvõitlejad ka naised!

Päevakava 

Hommikul võtab teid vastu Viikingite sõjapealik Viikingite külas kell 10:00. Kogunemine seikluseks on planeeritud umbes 30 minutit.

Järgmiseks rändame ajas tagasi ning Sõjapealik tutvustab teile Viikingite aega. Lisaks näidatakse relvasid, rõngassärke, kiivreid, kilpe. Mis kõige ägedam – saad kõike ka ise katsuda!

Peale ajalootundi alustame katsumusterajaga. Osalejatele tutvustatakse külaplaani ning planeeritud tegevusi. Iga osaleja saab oma külakaardi, millesse soovi korral märkmeid teha.

Ja edasi katsumusterajale!

Katsumuste rada koosneb kolmest erinevast, kuid viikingite jaoks väga olulisest rajast!

Esimesena viburada, milles treenime Sinu vilumust nii vedrulooma ja linnu laskmises ning lisaks toimub vibusõda.

Liigume edasi odaviskamise treeninglahingusse, milles pead oda viskama kõigepealt liikumatu märklaua suunas, hiljem liikuva märklaua suunas ja siis tulevad veelgi põnevamad märklauad

Viimasena tuleb nüüd juba peaaegu viikingil läbida Kangelaseks saamise tee.  See tee sisaldab linnuselahingut koos katapultide, takistusraja ja laevkondade lahinguga. Toimub tõeline madin, võimalikult lähedane sellele, kuidas vanasti muinaseestlased lahingus võitlesid.

Meie vingest päevast ei puudu ka sõjavarustuses Viikingite pildistamine, kus soovi korral esitleme värskeid Viikingeid kogu Eesti rahvale läbi sotsiaalmeedia.

Sõjapealiku kindel käsi surub iga treeninglaagri läbinud viikingil ka kätt ning annab üle aukirja, mis tõendab läbitud teekonda! Uhke värk!

Päevalaagris on ette nähtud ka lõuna, milles vastavalt soovile siis vapral Viikingil oma lõuna kaasas või kostitame meie osalejaid toeka viikingi roaga. Lisaks saavad kõik enne koduteele asumist küpsetada endale oma pannkoogi – elaval tulel justnagu tõeline viiking.
NB! Oma toidumoonaga pakett on müügil ainult Viikingite küla kodulehel.

Treeningpäeva hind
24€ – oma toidumoonaga
29€ – Lõuna Viikingite küla poolt 


Soovitused, et päev edukalt mööda saata 

 • söö hommikul kõht täis, sest kohale jõudes läheb viikingite külas kohe mölluks
 • lõunal kostitame kõhtu täitva viikingi roaga
 • Enne koduteele asumist saab iga viiking küpsetada endale oma pannkoogi
 • Riietu vastavalt ilmale. Veedame terve päeva õues ning riietus võiks olla ka vastav.
 • Treeningpäev kestab umbes 6 -7 tundi
 • Viikingite külal on õigus tegevusi muuta, juhul kui ilm muutub kehvaks vms.

Piletid ja registreerumine;

Pileteid saab osta Piletilevist või läbi meie kodulehe.

Osta pilet piletilevist: Mine piletilevi lehele ning soorita ost läbi Piletilevi süsteemi. Palume registreeruda laps peale pileti ostu ka meie kodulehel

Osta pilet Viikingite küla kodulehelt: Registreeru sellel lehel alloleval vormis. Vali „Pileti ostsin“ valikust Kodulehelt. Saadame Sinu e-mailile ettemaksu arve ning peale tasumist olete oodatud ja koheselt ka registreeritud.

 • Piletilevist ostetud piletid sisaldavad juba lõunasööki! Tee oma valik siin juhul kui soovid osta pileti läbi meie kodulehe.
 • Põhitingimused

  - Kinnitus registreerimise kohta saadetakse e-kirja teel, juhul kui 24 h jooksul pärast makse sooritamist pole kinnitust tulnud, siis võtta ühendust Viikingite külaga
  - Lapsevanem vastutab lapse laagrisse toomise ja viimise eest.
  - Lapsevanem vastutab, et laps on laagrisse tulles terve.
  - Viikingite küla ei vastuta katki läinud riietus esemete eest.
  - Viikingite küla ei vastuta laagris kaotatud esemete eest.