Viikingite küla on avatud iga päev! Sissepääs TASUTA!

Suvepäevade pakett

>Suvepäevade pakett
Suvepäevade pakett2019-01-14T23:39:57+00:00

Vii oma suvepäevad läbi Viikingite külas

Tule korralda selle aasta suvepäevad Viikingite külas. Tundub liiga suur ettevõtmine? Ära muretse, vali kuupäev ning meie korraldame kõik muu!

Viikingite küla suvepäevade pakett on sobilik kuni 85le inimesele ning sisaldab endas nii seminariruumi renti, kohvipausi, õhtu- või lõunasööki ning lisaks ka huvitavat tegevust meie populaarseimate programmide seast. Tegelikkuses oleme korraldanud üritusi ka pea 500 liikmelisele grupile – seega võta kindlasti ühendust!

Suvepäevade pakett sisaldab
– Sobiva suurusega seminariruum Viikingite külas
Kohvipaus ja/või hommikueine
– Ühte programmi
Õhtu- või lõunasööki
– Soovi korral ka Saunarent ning ööbine!

Meie peamajas on 6 erineva suurusega ruumi, lisaks on mõnusad majakesed nõupidamisteks ja koosviibimisteks meie kaunis metsas ja jõe ääres. Osades ruumides saame seminaride jaoks kohandada pinkide ja laudade paigutust vastavalt ja vajadusele.

Saad valida oma meeskonnale sobiliku tegevuse, mis peale aktiivset tööpäeva meele maha rahustab.

Suvepäevade paketis on võimalik valida järgmiste programmide seast
Matk Saula sinikallikatele: Pole midagi paremat, kui jalutada Eesti Kaunimate siniallikateni, mille vesi on väidetavalt tervendav
Aardejaht viikingite laeva ning sõjapealikuga: Sul on võimalus ehtsa viikingi kombel sõita mööda Pirita jõge ja osaleda laevaretkel. Viikingite laevas oled just Sina see, kelle käes on aerud ja Sinust sõltub, kui kaugele jõuad aerutada. Kui Sul on tugev meeskond ja kogenud träälid, siis Sulle kaasa antud aaretekaardi järgi sõudes jõuad aardekirstuni, millest leiad kindlasti midagi läikivat. Leitud aarde peab meeskond sõbralikult ära jagama ja kaardilugeja ehk kirjaoskaja peab saama vanade seaduste kohaselt topelt rohkem kui teised.
Linnuselahing – Linnuselahing on ühtaegu nii seikluslik kui ka hariv aktiivne ajaviide, mis pakub mõõdukalt füüsilist koormust, ning annab aimu (sõjalisest) distsipliinist, lisaks veel teadmisi meie rahva Lembitu-eelsest ajaloost. Lahingule eelneb lahingureeglite tutvustamine ja relvakasutustreening. Ohutuse tagamiseks viiakse linnuselahing läbi pehmendatud relvaimitatsioonidega. Osalejatele jagatakse kätte nö pehmikrelvad ja instruktori(te) pilgu all omandatakse esmane pädevus nende relvade käsitlemisest, ausa võitluse reeglitest ja kommetest.

Vaata ka meie teisi vaba aja veetmise võimalusi

Viikingite külas on Teil võimalus näha ehedat talupoja kultuurist lähtuvat sise- ja väliskujundust, mis on pärit 1000-1930 aastast maj. Kasutatud on säilinud originaalelemente ja spetsiaalselt Viikingite küla tarbeks käsitööna valmistatud mööblit ja sisustuselemente nii kohalike puuseppade, pottseppade kui seppade poolt.

Kuna võimalusi on, siis küsi kindlasti pakkumist just enda sündmuse jaoks. Kindlasti anname head nõu, et see saaks olema igati positiivne ja meeldejääv!