Viikingite küla on avatud iga päev!

Üks õige viiking ei karda kunagi vett. Võta sõbrad või kolleegid kaasa ning tule pane ennast proovile Pirita jõel.

Kanuumatk mööda Pirita jõge kestab kokku 2-3 tundi. Retke käigus läbitakse umbes 8 km. Võimalikud on ka pikemad matkad. See reis ei ole mingi niisama paadis mõnulemine, jõel tuleb ette nii mõnigi olukord, kus vaja nõu ja vahel ka jõuga meeskonnavaim proovile panna. Kindlasti on abiks ka koprad, kes näevad palju vaeva, et matkajate teekond võimalikult raske oleks! Aga kodutee ei peagi kerge olema. Matkajad kogunevad ja toovad oma asjad Viikingite külla ja sealt edasi liigutakse oma autodega matka alguspunkti, kust starditakse kanuudega ja sõutakse Viikingite küla poole, kus tavaliselt ootab eelnevalt tellitud mõnus kõhutäis ja soojaks köetud saun.

Matka instruktor annab eelnevalt kõigile matkasellidele teada kõikidest nõksudest ja vajaminevad teadmised, kuidas kanuudega rasketes oludes hakkama saada ja kõigile osalejatele antakse selga päästevestid.


Hind 20€, kliendikaardiga 18 € / in (min 200 €), ühte kanuusse läheb kaks täiskasvanut, kolmandaks võib olla alla 14 aastane laps, kes on TASUTA.
Lastele teeme soodsamaid pakkumisi, sest nendest kasvavad meie rahva tulevased viikingid!

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

2020-01-22T16:53:48+03:00